بهاریه‌های مشاهیر

حاج حسین شریعتمداری:
گفت: یکی از فصول افراطی قصد آمدن به عرصه را کرده.
گفتم: مگه دست خودشه؟ زمستون هنوز اجازه ترخیص نگرفته.
گفت: ولی مگه نمی‌بینی مردم نو کرده‌ان و سبزه انداختن و برای خرید هول می‌زنن؟ این یعنی این که اون فصل معلوم‌الحال میخواد به صحنه وارد بشه.
گفتم: اینا همه‌اش توهمه؛ آبادانیه میاد تهرون سوار اتوبوس میشه و بلیط میده. راننده میگه آقا این بلیط مال آبادانه! آبادانیه میگه: کوکا چشتو وا کن! روش نوشته آبادان و حومه!.... (ربط؟!)

  حاج حسن شایانفر:

  اکنون که شکوفه‌های بهاری سربر می‌آورند و غنچه‌ها نیمه پنهان خود را آشکار می‌سازند مناسب است عزیزان، با پیش خرید جلد هشتادم مجموعه منشورات دفتر پژوهش‌های کیهان تفاله‌های جدیدی که واسطه این دفتر دراز می شوند را بهتر بازشناسند.(ضمنا کاربرانی که از طریق روزآنلاین برای دیدن آقای شایانفر به اینجا میان تصدیق میکنن که ایشون متولد ۵۵ نیستند پس باقی دروغ های اون مطلب را هم لابد باور نمی کنن. من یه اصلاح طلب کیهانی هستم که جز لطافت و مهربانی و خوش دلی و البته کمی روحیه بازاری هیچ از او ندیدم. گذشت زمان این مطلب را اثبات خواهد کرد. توی این غوغاسالاری‌ها نمیشه چیزی رو ثابت کرد. ۵ دقیقه با ایشون بشینی همه چیز دستت میاد.طبیعیه کسانی که از امثال ایشون زخم خورده اند شیش تا بذارن روش و علیه اش شلوغ کنن.) 

  پیام فضلی نژاد:

شاید زمانی که گلشیفته‌ی "مجموعه دروغ‌ها" در "درباره الی" ظاهر شد هیچ تصور نمی‌کرد این فیلم علی‌رغم مخالفت وزارت ارشاد، به دستور مستقیم رییس جمهور اجازه اکران بیابد و شوالیه‌های ناتوی فرهنگی دریابند که دورزدن حاکمیت، به‌ سهولت نوشیدن یک جرعه آب‌زرشک از دست آب‌زرشک‌فروش دوره‌گرد حوالی توپخانه است. این اتفاق شوم و همچنین فرارسیدن عید نه‌چندان سعید نوروز را بر شوالیه‌ی شایسته‌ی ناتوی فرهنگی، رامین جهانبگلو و استادش دالایی‌لاما تبریک می‌گویم.

 ابراهیم نبوی:

 
در راستای این که سه سال و خورده‌ای در بهشت شداد بودیم و از خوشی نفهمیدیم چه گذشت اکنون سه ماه دیگه به خروج از این بهشت مانده است. از فعالان سیاسی اصلاح طلب می‌خوام تو رو به خدای عزوجل هیچی نگین ببینیم این ته مونده خودش طبیعی طی میشه یا نه؛ پیشنهادم اینه که کروبی یه قیلوله کوتاه سه ماهه بره، خاتمی بره سوئیس، حجاریان بره عمره مفرده، موسوی بره تبریز سراغ باباش .... کی می‌مونه؟ نمی‌دونم. ضمناً اینجا بروکسل ما امسال عید نداریم؛ چله نشسته‌ایم بلکه دعامون مستجاب بشه، ملت ایران از بهشت احمدی‌نژاد خلاص بشن. نوروزتون چی‌توز باد!

  

 حسین درخشان:

بسم الله قاصم الجبارین و مبیر الظالمین؛ بعد از شهادت به مسلمانی و اقرار به همه چیز اذعان می‌دارم این‌جانب حسین درخشان وبلاگ‌نویس سابق نادم فعلی از هرگونه کانکشن به فضای شیطانی اینترنت تبری می‌جویم؛ چه برسد به قیمومیت و پدرخواندگی برای جریان منحرف وبلاگ‌نویسی و از این جور غلطا. این بنده ضمن اعتراف به سفر به اسراییل و تلاش برای جمیع براندازی‌های نرم و سفت و ژله‌ای، از خدای سبحان و ملت ایران طلب عفو و اغماض دارم و به امید خدا سعی دارم پس از رهایی، ضمن عضویت در تحریریه روزنامه ارزشی کیهان با تأسیس یک هیئت هفتگی ضمن شورگرفتن، به ارشاد و منع جوانان از ورود به بیراهه اینترنت پرداخته گذشته سیاه خود را جبران نمایم. غفرالله لنا و لکم. امسال که گذشت، تحویل سال آینده ان‌شاءالله در جمع بچه‌های کیهان.

  
نویسنده : میرزا قلی‌خان راپورتچی ; ساعت ٩:٠٤ ‎ب.ظ روز ۳٠ اسفند ۱۳۸٧

درشکه بفرستید تتمه سینماتوغراف هاى صهیونیست هم بیایند

یکم- وزیره خارجیه اتازونی هیلاری خاتون کلینتون بقاعده نهصدمیلیون دولار آمریکی با خود به شرم الشیخ برد تا مبادا اعاناتی که از برای بازسازی ویرانه غزه مجتمع می شود بدست اولیای دم برسد. یعنی این مبلغ را تنها صرف می کنند تا داغدیدگان محاربه 22 روزه همچنان پروبال نگیرند و زنجیره ستم بر ستمدیدگان آن بلاد کامل شود. این، غایت مانیفست ظلمی است که در عالم جاری است. روسیاهان مذکور در برابر تاریخ چه پاسخی خواهند داشت؛ نمی دانم. محمود عباس میراث خوار تراژدی فلسطین که تاریخ انقضای حکومتش او را به ضیافت کپک ها کشانده بر سر صدر آن مجلس نشسته است اما حماس کجاست؟ نمی دانم. وزیر خارجیه آل سعود میلیونها دولار هبه می کند اما به کجا؟ نمی دانم.
دویم- جای استیفن اسپیلبرگ یهودی و ریدلی اسکات، رژیسور «فهرست شیندلر» و یکدوجین فیلم یهودی پسند دیگر در میان مدعوین معزز خانه هنرمندان ایرانی! به غایت خالی بود. بالاخره آقایان حق دعوت را ادا ننموده لازم است جبران نمایند؛ تا سایر مدعوین کلاس تعلیم شان برپاست درشکه بفرستید تتمه آقایان را بیاورند. سینماتوغرافی مملکت در حال احتضار است؛ کلاس درس را توسعه دهید تا از احتضار بدرآید عجالتاً.
سیم- این قمر مصنوعی مسمی به «امید» بد نحوه ای چشم اغیار را سرخ نموده عنقریب است کور نماید ان شاءالله. از قرار مسموع یوماً و لیلاً قمر مذکور را رصد کرده مبادا - از آنجا که ایرانی است- جو زمین را مسخر خود ساخته برنامه قمرهایشان را مختل نماید. از سیارات زهره و ناهید که رابطه مطلوبی در پیامک های ملت با قمر مذکور برقرار نموده عنقریب است وضع حمل نمایند که بگذریم راپورت بنگاه پرفشنال بی بی سی روزیکه قمر ارسال شد خواندنی بود. توضیح آنکه هر خبری که از بنگاه مذکوره صادر می شود اغلب همراه است با یک رزومه کامله موضوع از زمان مرحوم کریم خان زند الی زماننا هذا. لیکن این بار هر چه کرده بودند سابقه خبر را در بیاورند چیزی می یافت نکرده لاجرم به وادی هسته ای غلطیده ارسال این ماهواره را به تزریق هگزا فلوراید اورانیوم به سانتریفیوج ها ربط داد و النهایه  چنان آش رشته ای بار گذاشت که فراوانی نخود لوبیای آن نفخ کشنده ای نصیب خواننده می نمود و بر او آن می رفت که می دانید. 

  
نویسنده : میرزا قلی‌خان راپورتچی ; ساعت ٧:٠٥ ‎ق.ظ روز ۱٥ اسفند ۱۳۸٧