ماه رجب المرجب و عودنوازی فریدالاطرش

    در این هنگامه ماه رجب المرجب که همه به بهره‌برداری از نفحات این ایام سفارش می‌کنند و به‌ویژه آقای ابراهیم‌زاده در وبلاگ نفسانیات یک من - همیشه و به‌طورخاص در این ایام - دعوت به آدم‌شدن می‌کنند، من اتفاقاً این ایام، گاه عصیانم می‌شود و آغاز چله طغیانم... و این اوج پیدا می‌کند تا شب قدر که سرکشی‌ام به بلوغ خود می‌رسد؛ خداوند مرا ببخشاید. غرض این که یک قطعه تکنوازی عود دانلود کرده‌ام از فریدالاطرش مصری که هرچه گوش می‌دهم سیرایی ندارم از آن. گفتم اگر می‌خواهید در این ایام مبارک مثل من عصیان بیاغازید این قطعه را دانلودکنید و گوش بدهید. نمی‌دانم رابطه‌تان با موسیقی عربی چیست ولی من از نوجوانی دیوانه عود و عبدالوهاب و ام‌کلثوم بوده‌ام و هنوز هم... الهی هب لی کمال الانقطاع الیک...! ( جواب قدسی: جان عمه‌ات همین حالا کرامت هم می‌دهیم به تو. آقایون کرام الکاتبین! بنویسید فلیتبوأ مقعده من النار).بعدالتحریر:

حاج آقای شریعتمداری مدیر روزنامه فخیمه کیهان! سلام علیکم؛ این پست را شخصاً مفتوح نکنید بدهید حاج حسن آقا بررسی کنند یه موقع نگید پسرک سر به هوا راپورت نمی‌نویسه می‌شینه فرید گوش میده.

  
نویسنده : میرزا قلی‌خان راپورتچی ; ساعت ٤:٢٧ ‎ب.ظ روز ٢۸ تیر ۱۳۸٧

ابرهای آبستن سابقاً عقیم

    یکم- الیوم راپورت رسید یک مخدره ای را در طیاره خانه موقوف کرده اند که قصد داشته 10 من حبه ایکس از برای عیهود اولمرت صدراعظم صهاینه به اسراییلِ غم دیده حمل نماید تا اولمرت با استعمال آنها از سنگینی مصیبت وارده بکاهد. از قرار مسموع  اولمرت الیوم عزادار است و وزرای دولت غیرفخیمه اسراییل را به موهای نداشته اش قسم می دهد که این افتضاح، عظیم ترین افتضاحیست که از سنه 48 مسیحی بر حکومت غصبی اسراییل رفته است. توضیح مبسوط آن که وزرای دولت اولمرت با یک دوجین رأی، وی را در مضیقه قرار داده اند تا اسرای عمده حزب الله را با دو رأس از لشکریانی که دو سال پیش به زنجیر حزب الله کشیده شدند تبادل نماید و او هم با کراهت مضاعفی قبول نموده اما پیش بینی کرده که در این معامله « زنده خواهیم داد اما مرده خواهیم ستاند؛ با خودتان.» الیوم جملگی صهاینه سیاه جامگانند و یک روبان مشکی علیحده نیز بر کلاه هایشان افزوده؛ پشت دیوار ندبه با صدای جلی ندبه می کنند. اولمرت اما خاطرش نبوده که این رسوایی، دویمین رقم از این نوع است که اولینش همان شکست حجیم در خرماپزان 2006 و در مصاف جبهه حق در لبنان بود. از کسی که برای عزل از رئاست تحت مضیقه است و از فرط استعمال ادویه ضدافسردگی، ثلث جلسات دولت را چرت می زند اظهار نظری دقیق تر از این معهود نبود.
    دویم- بنگاه دروغ پراکنی بی بی سی با آن سابقه اش، با عدسی ضخیم در ایران، پی نقاط کور می گردد تا بگوید در آن جا تلیفون خط نداده؛ از خشکه سالی گرفته تا بالارفتن قند خون فلان دزد داخل در حبس را برجسته می نماید تا علیه دولت فخیمه نشر دهد. نمی دانم چرا یک مرض نگفتنی عمه این میرزا را تا حالا به چشم ندیده و نشر نداده.
    سیم- بعض باران ها و ابرهای پلتیکی سابقاً عقیم می نمود و چنین وانمود می شد که این ابرها به هیچ نحو باریدنی نیستند و قصد تقاعد و بازنشستگی دارند اما از قرار مسموع یک عده بادهای لواقح وزیدن گرفته ابرهای مذکور را آبستن نموده و در جبهه بین العباسین مشغول هروله اند و مردد که ببارند بالمآل یا خیر. ناگفته نماند باران مذکور یک رقم باران پلتیکی است که هیچ نفعی عاید رعیت تشنه نمی کند: « کباسط کفیه الی الماء لیبلغ فاه و ما هو ببالغه».


از دعواهای درونی و چاپار پراکنی های این فرقه که بگذریم این مسأله مستحدثه اخیراً در بینشان مطرح است که چه کسی رفرمیست دوآتشه است و چه کسی نیست و کدام رفرمیست می تواند مملکت را به آشوب بکشد تا او را برکشند و کدام یک علیل است تا او را واگذارند. آنکه در این میان دستخوش نسیان شده رعیت بینواست. رجای واثق هست که جماعت مذکور تا خود خرماپزان 88 مشغول بدین دعوا باشند و حصه شان بر آب رود ان شاء الله.
    چهارم - از مسائل مستحدثه بین الدولی هم یکی این «ارسال پکیج » است که معلوم نیست چه نفعی دارد و وجه تسمیه آن به پکیج/بسته چیست و حال آن که هم گاهی مجوف و خالیست و هم یک مشت کاغذ است نه بسته ... و بقچه عمه مشارالیهای ما بس غنی تر است از اینها و به قول پیام میرزای فضلی نجاد: بقچه ای است بس مامان! اما این پکیج پراکنی اگر یک نفع هم داشته باشد آن است که زعمای پنج منهای یک، آن قدر به بسته بندی و چاپار آن مشغول شوند تا نیروی کهربا (/برق سابق) از سایت های اراک و بوشهر و نطنز بیرون آمده بلاد را روشنی بخشد؛ اللهم سهّل مخرجه.

  
نویسنده : میرزا قلی‌خان راپورتچی ; ساعت ۱٠:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱٠ تیر ۱۳۸٧
تگ ها :