در وصف میله های سوختی که سوزش دارد

1- کوره جنوبیه برای تتبع از تحریمها قصد دارد سلسله مذاکراتی را با ایران و امریکا بیاغازد. کوره جنوبیه معلوم نکرد این مذاکرات برای چیست و همزمان جمع ضدین چه گونه ممکن است؟عجالتاً مناسب می نماید دستور مذاکرات بر محور بستن یکی از 300% یا 400% تعرفه بر روی کالاهای کروی وارده به بازار ایران باشد که الحق بازار مکاره ای است و غمض عین از این بازار به مثابه فراخ شدن چشمان کروی هاست. تعرفه 500 درصدی چشمان کروی ها را یحتمل کور خواهد کرد و فشار وارده از سوی امریکا بر کره را به همان محل صادر شده برخواهد گرداند.
2- مذاکره صمیمانه 2 تن از سیاستمدارانی که تصور می رفت بینشان عداوت هست رعد و برق را از سر منوشه امیر اسراییلی پراند و  منجر به تغییر سرور سایت پایین ترین "بالاترین" شد. سرور قبلی اعلام کرد این مقدار برق را نمی تواند تحمل کند.تازه این که چیزی نیست فاصله میان احدی از همین دولتمردان با یکی دیگرشان، که آن تصور خام در مورد آنان نیز وجود دارد یک سید حسن است که او هم اگر از جا برخیزد همه جا گلستان خواهد شد. حالا برو تو کار کف. حالا یک دو سه... ( ملاحظه نمایید از حد مجاز اماکن تجاوز نکند.)
3- احدی از بیراهه رفته ها که به قول سیدنا الاستاذ مرحوم آسیدتقی فیاض دستجردی - اعلی الله مقامه- 100 فرسخ اشتباه رفته است یکی دیگر از سران اضلال را که 200 فرسخ راه انقلاب را زاویه دار به بیراهه رفته است به خانه خود دعوت نموده پای چت نشانده همین مانده بود که پیرمرد چت هم بکند و خود را "I am Mina 16 teh "جا بزند. معاذالله. عجالتاً دعوت کننده که مثال خوارج یک نصف سیب زمینی بر پیشانی اش رشد کرده و انگشترهای عقیق اش کفاف خرج جهازیه 4 جوان دم بخت را می دهد ولی از ناحیه پدر عاق شده و تکلیفش معلوم است، خود دوسیه ای دارد این هوا که نمی دانم چرا راست راست کف طهران مشغول وبگردی است. در احوالات وی گفته اند: بیت:
سبحه بر کف قلوه بر سر!  دل پر از شوق گناه؛ معصیت را خنده می آید ز ظاهرهایمان!
اجمالاً آن شیخ دعوت شده که از همه جا بی خبر بوده قدری در روم ها جست و جو کرده و پس از رؤیت روم خلافکاران موسوم به " Green_bad_boys" نظری بدیع از خود صادر کرده که در یکسال گذشته بی نظیر بوده است.به مضلین مذکور توصیه اکید می شود از ورود به هرگونه انترنت - اعم از فیلتردار و فیلترشکن- خویشتن داری نموده به بحث جامع المقدمات با حاشیه مدرس افغانی بپردازند که سالهاست رهایش کرده اند و سوادشان را حشره‎ی بید مورد هجمه قرار داده است.
4- الیوم بوشهر و نیروگاه ذره ای آن تیتر اول رسانه جات صهیونی است. الیوم از فرصتی که از دست رفت می نویسند و سرمقاله ها پر شده اند از آه و افسوس و دریغ و درد. انگار آن میله های سوختی که در نیروگاه بوشهر نصب شد جایی از آنان را هم به سوختن واداشته است. صدای آخ کلینتون امروز از تالارهای کاخ سفید به گوش می رسد. امروز اوباما تعطیلات آخر هفته اش را بدون حضور سگ و عیال می گذراند. امروز محمود عباس پشت میز جعلی مذاکره با اسراییل، از سوخت گذاری در بوشهر مطلع می شود و جلسه را برای لحظاتی به مقصد گلاب به رویتان ترک می کند.امروز شارون مقبور با ملائکه غلاظ و شداد در قعر جهنم از یک سو و با شیطان از سوی دیگر بر سر راه اندازی نیروگاه بوشهر درگیری دارد. امروز کیبورد سران فتنه قفل و سیستمشان هنگ می کند و نمی دانند بیانیه را با کدام جمله بیاغازند و این بار به چشمان چه کسی چنگ بیندازند.
5- سپر موشکی امریکا در لهستان و سایر اماکن اروپا از حیز انتفاع خارج شد. از قرار معلوم موشک قیام یک قابل ردگیری توسط هیچ پرنده ای نیست چه برسد به لک لک کاخ سفید. سلحشوران دفاعی مملکت آنچنان موشکی تعبیه و ساخته اند که روسیه را از فردا به التماس می اندازد که بیایید اس 300 هایتان را ببرید 800 میلیون دولارمان سوخت. وزیر دفاع آنگاه که چنین التماسی واقع می شود مناسب است با خانواده به مشهد الرضا علیه السلام برود و آنقدر آنجا بماند تا روس ها التماس‎دانشان پاره شود! ( اصطلاحات از من نیست با خیابان پاستور تماس بگیرید.)
 6- حامد کرزی شرکت های امنیتی- خرابکاری امریکا در افغانستان را 2 هفته دیگر از این کشور بیرون خواهد انداخت تا دیگر شاهد ساخت و پاخت با طالبان، زورگیری، کمک به بمبگذاری، ساختن توالت صحرایی برای بن لادن، استفاده از آلات لهو و لعب و بدآموزی جوانان افغان و بالاخره سامان دادن ترور در این کشور نباشند. دولتمردان عراق هم مراقب باشند بعد از خروج اشغالگران، شرکت های امنیتی - خرابکاری ولایات متحده را استخدام کنند لیکن برای مشاغل ذیل: دوختن کفش مناسب برای ارسال به سمت رییسان جمهور ایالات متحده و تحویل آن به الزیدی، حفاظت از قبر رییس جمهور اسبق الصدام المأخوذ بنار جهنم، مقابله با موشهای خیابانی و کشتار جمعی آنها بوسیله نارنجک، شناسایی تروریست های انتحاری و خنثی سازی بمبهای امریکایی آنان و فهماندن این موضوع به تروریستها که شتر دیدی که دیدی!

  
نویسنده : میرزا قلی‌خان راپورتچی ; ساعت ۱۱:٢۱ ‎ق.ظ روز ۳۱ امرداد ۱۳۸٩

نسخه مجرب جهة مرضای صعب العلاج

     تردیدی ندارم که شفای مرضا باذن الله است و دم عیسوی هم بدون اذن خداوند باد هواست لیکن از آنجا که بعض مرضای روحآً و جسماً صعب العلاج، انگار به سلامت خود و مجتمع، التفاتی ندارند و خود را به طبیب حاذق نشان نمی دهند لازم دیدم از راه دور برای هر کدام یک نسخه علفی بپیچم بلکه افاقه کند. ادویه شیمیایی که به غایت مضر بوده و لذا علف درمانی یکه راه شفای مرضای مشارالیهم است. رجای واثق هست که خداوند، به تبع این ادویه، اذن خود را هم جاری سازد و شفای قطعی را مقرر کند وگرنه ملک الموت را سریعاً گسیل بدارد که معروف است: "آخر الدواء الکیّ": یعنی آخرین دارو، داغ گذاردن به محل مورد نظر می باشد:

-١ آن کسی که بعد از ریگی معدوم خود را رییس اشرار می پندارد و دچار توهم "خود رهبر اشرار بینی" شده به نظر می رسد اگر موقع استحمام، داروی حمام را به قدر یک استکان میل نماید شفای قطعی از آن اوست.

-٢ اوبامای امریکی که به شعار تغییر کاملاً عمل کرده و نظراتش روز به روز تغییر می کند و یک روز استمداد می طلبد و روز دیگر از مناظره طفره می رود شایسته است انار را با پوسته و هسته یکجا بخورد که در تسکین امعا و احشا و استقرار مزاج موثر است.

-٣رییس یک دفتر مهم که به جای پاسخگویی به نامه های مردم و تنظیم ملاقات ها و برگزاری جلسات گره گشایی از کار خلق، مشغول نطق درباره مکاتب ایران و اسلام و حاشیه بر عروة الوثقی و تر و خشک کردن دلالان رابطه با شیطان و تبیین نظریه فیثاغورث و ارتباط آن با تمدن عیلام است ضمن آن که مناسب است برای ایشان اسپند و کندر بر ذغال اخته بریزند و هوش و گوش و حواس ایشان را با عنبر نصاری دود بدهند دم کرده چار تخم را با جوشانده کاکل بلالی صبح و ظهر و شب یک لیوان مخلوط کنند و بدیشان بدهند تا خاصیت مدری آن خود را نشان دهد و ایشان را راحت نماید. ظاهراً همه این عوارض، از خود نگهداری و حبس بیش از حد آب بدن است.

-۴ سلطان احدی از ممالک مقدس که خود را خادم آن اماکن مقدس میخواند و از فرط فربهی و مزاج گرم صندلیهای معمولی گنجایش ایشان را ندارد مناسب است اولاً از استعمال مشروبات الکلی - چه به افتخار بوش چه اوباما - پرهیز نموده لای قرآن کریم را باز کرده و یادش بیفتد که از زمان تحریم مسکرات، زمان زیادی گذشته و دیگر نمی شود با حالت سکاری نزدیک نماز شد. ثانیاً به حرمسرا دستور بدهند صبح به صبح ناشتا یک جام آب گریپ فروت مصری برایشان تعصیر کنند تا به افتخار صدام حسین التکریتی که آینه دقشان شده است سربکشند. ضمناً جهة تسکین اعصاب و اجتناب از دخالت در امور ممالک همسایه، ربایش آدمها، سرکوب شیعیان و واسطه فیض شدن برای رفرمیست های ایرانی، جوشانده سنبل الطیب و گل گاوزبان اعلا میل نمایند و از افراط در مراجعه به حرمسرا بپرهیزند.

-۵ احدی از سران فتنه که در اعلانیه اخیرش دست به دامان یزید شده و با تحریف آیه قرآن نوشته است :" هل من یزید" ؛ مناسب است هر صبح قبل از ورود به انترنت و کسب اخبار بالاترین و تصمیم گیری بر اساس آن اخبار و صدور بیانیه های هشت من نه شاهی، 5 دقیقه محل مورد نظر را در آب سرد گذارده سپس خشک کند و در آب گرم فرو نماید بلکه بر اثر این انقباض و انبساط، مغز یاری کند و هل من مزید را هل من یزید ننویسد.

-۶ محکمه رفیق حریری روزی 3 بار هر بار یک قدح شیر گاو اسراییلی 7 درصد بنوشد تا دین خود را - کما هو  حقه- به این غده سرطانی ادا نماید. رسانه های عالمی هم درست زمانی که نصرالله به افشاگری دست می زند 2 ساعت آف نموده به نوشیدن قهوه تلخ و شکلات نستله تهیه شده از چربی خوک اسراییلی اشتغال یابند به احوالاتشان می سازد.

-٧ تلفزیون فارسی بی بی سی پریشب در برنامج نوبت ما (نوبت شمای سابق) موضوعی را برای طرح برگزیده بود که از جهت بی بی سی بودن، به غایت ترکاننده، اعجاب انگیز، مدهوش کننده و غیرمترقبه بود و آن، موضوع " غیبت" بود. بیت:

گر حکم شود که مست گیرند در شهر هر آنچه هست گیرند.

 ایضاً ابیات:

صلاح کار کجا و من خراب کجا ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا؟

 دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس کجاست؟ دیر مغان و شراب ناب کجا؟

 چه نسبت است به رندی صلاح و تقوا را  سماع وعظ کجا نغمه رباب کجا؟

نسخه پیجی در این جا به تمامت سخت  است. عجالتاً سردبیر ایرانی این برنامه که یحتمل به عذاب وجدان دچار شده و حس نوستالژیک مجلس وعظ در تکیه دولت او را به پرداختن به موضوع غیبت، کشانده مناسب است شب ها قبل از خواب یک پیاله آبدوغ خیار با نان خشکه تریت نموده با انگشت به دهان بگذارند که طعمی دگر دهد و بر اعصاب محیطی که برانگیزاننده حس نوستالژیک انسان است اثر می گذارد. اگر چنانچه حس ایشان برطرف نشد موضوعات ذیل برای برامج بعدی پیشنهاد می گردد: الف- بررسی فقهی مسأله ربا و ارتباط آن با حبیب ثابت پاسال گردن کلفت عصر منقرض پهلوی ب- بررسی مسأله جویدن آدامس به هنگام روزه داری یا نوشیدن آب در ماه مبارک رمضان در محدوده خیابان آزادی به اندازه ای که قوت برای انهدام عابربانک ها به چنگ آید.ج- تعیین حدود و ثغور شیشه های مغازه دارانی که لازم است شیشه های مغازه شان هنگام اغتشاشات خیابانی خورد و خاکشیر شوند و میزان مجاز سرقت از آن مغازه ها از منظر فریقین. د- تبیین مسأله شرعی ارث فرزندانی که در جریان اعتراضات خیابانی بین والدین آنها الفت ایجاد شد و ناخواسته ایجاد شدند و حالا از پدر خبری نیست از دیدگاه صحاح سته. ه- تعیین و بررسی شرعی حد پروپاگاندای رسانه ای روباه صفتانه قبل از انتخابات و بعد از آن از دریچه ادعای بی طرفی بهروز آفاق و گوردون براون. و- واکاوی ریشه های وابستگی تلویزیون دولتی انگلیز با پارلمان این کشور و تعیین بودجه شرعی سالیانه این بنگاه و اعانه ای که برای ترویح روح مجتبی مینوی و حسن موقر بالیوزی بهاییان پایه گذار بی بی سی فارسی و تولید زیارتنامه خاصه جهت آن مرحومان لازم است انفاق شود.

  
نویسنده : میرزا قلی‌خان راپورتچی ; ساعت ٤:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱٩ امرداد ۱۳۸٩