نکاتی از سر نفخ

1- قرمه سبزی نباید آبش یه ور دونش یه ور باشه.

2- ... ( خود بسندگی کردیم.)

3- بابا! دوران سازندگی و اصلاحات هم خوبی‎هایی داشت. جریان انحرافی هم آنقدرها  که میگویند خطرناک نیست؛ ما گنده‎اش میکنیم.

4- در سوریه هم اگر زیادی آدم کشته شود اسد آدم علیه السلامی نیست؛ گرچه سوریه عمق استراتژیک نظام است و دولتش بماند منفعت ماست اما نه به هر قیمتی.

5- این هواپزهای فلیورویو علاوه بر این که کار مایکروویو را می‎کند روغن‎های مضر غذا را می‎گیرد مثلاً از هر همبرگر 25 درصد گوشت 35 گرم روغن می‎ستاند!

6- من در حالت آلفا به سر می‎برم. خرده نگیرید که چرا طنز نمینویسی یا چرا مهم نمی‎نویسی؛ حالم خوب نیست؛ اوضاع هم درهم برهم است؛ آدم نمیداند به کی گیر بدهد.

7- بفرمایید شام رو هواست؟ من و تو 2 هم؟ کف گیر گیر کرد کف دیگ؟

8- اتوپیای من، نظامی است اسلامی که آنقدر پایه و اساسش محکم است که اگر مرحوم جنبش سبز زنده شود و مابین میدان امام حسین ع و کرج را هم پر کند ککش نگزد و در عین حال به مطالبات قانونی اقلیتِ مودب، اعتنا کند و اگر اعتنا کرد، اقلیت ظرفیت اعتنا را داشته باشد، 10 تا مشایی کار کنند و در صورت تخلف محاکمه شوند و رییس جمهور مملکت هم در صورت ضرورت بازخواست شود. این حزب بیاید آن حزب برود و در عین حال همگی به قانون اساسی پای بند باشند. پلیس شأن انسانی شهروندان را بیش از اینی که الان پاس می‎دارد پاس بدارد و خودسران به سختی سرجایشان نشانده شوند...

9- پیشرفتهای علمی فناوری هوایی فضایی کشور شکر خدا به جاهای بلندی رسیده و اگر اطلاع رسانی درستی بشود معلوم میشه که فرزندان ملت چه کرده‎اند.

10- آن‌که بود شرم و حیا رهبرش/ خلق ربایند کلاه از سرش!!

11- یک راننده تاکسی در بزرگراه شهید نواب تهران می‏گفت: آدم وقتی این ساختمان‏ها را می‏بیند یاد اروپای شرقی می افتد. ( توجه کنید که یک راننده تاکسی این را می گفت.)

  
نویسنده : میرزا قلی‌خان راپورتچی ; ساعت ۱٢:۳٢ ‎ب.ظ روز ٥ تیر ۱۳٩٠