در علم و تقوای مدیر متواری بانک ملی

1- مدیر عامل سابق بانک ملی آدم باتقوایی بوده است؟ عالم بوده؟ یک فقره سیب زمینی بر پیشانی اش نمو کرده بوده است؟ پارسا بوده است؟ تحول گرا بوده است؟ جیب خود را تحول میداده است؟ کانادا محل عبادت او بوده است؟ عیال او برای عمره مفرده به کانادا رفته بودند؟ او خواهد آمد؟ کمیته منتظران آمدن او تشکیل شده است؟ او ریش داشته و این ریش نشانه لیاقت او بوده است؟ پناه بر خدا. فکر نمی کردید این بیانات شما مستند و روزی علیه شما منتشر شود؟ هنوز هم نمی خواهید استعفا دهید؟ شما کجای ماجرایید؟ میز به شما چسبیده است؟ شما هم باتقوایید؟ سیب زمینی دارید؟ اول وقت نماز میگزارید؟ عذرخواهی هم لازم نیست؟ چون صلاحیت دارید؟ ادامه بدهم؟ هان ای شرم! سرخی ات پیدا نیست.
2- یک مشروبخور سرمست لایعقل بذله گو را گرفته اند که میخواسته سفیر حجاز در امریکا را ترور نماید. اولاً مگر از ترور شکمبارگانی چون سفیر عربستان که 10 پشت شاهزاده اند و مفت خور چه چیزی عاید جمهوری اسلامی می شود؟ ثانیاً به فرض محال اگر میخواستند با واسطه ترور کنند لااقل سراغ یک کابوی ورزیده بادی بیلدینگ گنگستر میرفتند تا ترور به ابتذال کشیده نشده؛ دون کورلئونه در قبر نلرزیده، به شاگردانش افتخار کند.
3- احمدی نژاد از تمبر احمدی نژاد رونمایی کرد. اماما کجایی که یادت به خیر.
4- این میرزا قصد دارد وکیل مجلس شورا شده، لذا بدینوسیله اعلان حضور مینماید. از قاطبه علاقه مندان، گرسنگان، پاچه خواران، کسانی که نیاز به موافقت اصولی دارند، منتظر الریاسه ها و سایر ارادتمندان درخواست میشود نظر به محدودیت مکان به نوبت برای عرض ارادت و نهایتاً دریافت شام مراجعه فرمایند. ضمناً شام به صورت ظرف یکبار مصرف تهیه و در منازل خودتان سرو شده، نوشابه متعاقباً ارسال می گردد. نذورات جهت تهیه شامی که قرار است به مدت یکماه هر شب قربة الی الله توزیع شود پذیرفته می شود. مستدعی است چک، حداکثر یکماهه باشد. نذورات غیر نقدی مثل برنج و روغن و گوسفند زنده نیز پذیرفته می شود لیکن به محض وصول، رسید اخذ  کنید تا ان شاء الله بعداً از شرمندگی تان درآییم. یک منشی تمام وقت جهت این امور در محل ستاد مستقر است. جهت تبلیغات شهری بدین شرح دستمزد پرداخت خواهد شد: تحویل به درب منازل هر ورق 10 تومان، تحویل به دست عابران هر ورق 5 تومان، نصب به دیوار در ارتفاع 5 متری 3 تومان، ارتفاع یک متری 10 ریال، زیر پای عابران 2 ریال.

  
نویسنده : میرزا قلی‌خان راپورتچی ; ساعت ٢:٢٢ ‎ب.ظ روز ٢٤ مهر ۱۳٩٠

در سلطنت تخم مرغ

1- جنبش وال استریت با مالاندن دانشجویان کف خیابان حل نمی شود. هیلاری خاتون کلینتون باید آرایش های خود را پاک کند و بدون محافظ به این خیابان بیاید و از دانشجویان بپرسد "شما را چه شده است؟ شغلتان را از کف  داده اید؟ کارتن خوابید؟ 99 درصدید؟ یک درصد از مردم که همان شکم سیران باشند حق شما را خورده اند؟ مالیات شما به حلقوم جنگ ریخته می شود؟ کاپیتالیزم پوستتان را کنده؟ مایکروسافت با این پولهایش چه می کند؟ به من  چه؟ من وزیر خارجه ام. از وزیر داخله بپرسید." آنگاه اگر سالم از وال استریت خارج شد برود به "بیل" یک حال اساسی بدهد لیکن بعید است سالم و بی هیچ تعرضی از این معرکه جان سالم به در برد.


2- بیت:
تخم مرغک، قصد شاهی میکند
کج دهانی سوی ماهی میکند
مرغ را در می نوردد چون خروس
در توهم وهم واهی میکند


3- آسید عزت الله خان ضرغامی مهندس سابق و رییس فعلی تلویزیون ضعف سیستم تابع خود را نشناختن قمر مصنوعی (ماهواره سابق) دانست و اذعان کرد که در مقابل او کم آورده است. پیشنهاد می شود با اضافه نمودن شبکه  های ذیل به شبکه های موجود، قدرت خود را به رخ اقمار مصنوعی بکشند: الف- شبکه گفت و گو. از آنجا که در شبکه های فعلی حرف کم زده می شود لازم است شبکه ای مختص این امر خطیر تاسیس شود. در این راستا نهایت  بهره برداری از مردان صورت گیرد. اصولاً نمایش مخدرات در تلویزیون کراهت و مفسده دارد. خیلی ممنون. ب- شبکه اصولگرایان. از آنجا که طیف اصولگرایی هیچ گاه فرصت نیافته اند در رسانه ملی عقاید خود را مطرح کنند و اقلیت  اصلاح طلب معتقد به نظام، همیشه در تلویزیون حضور داشته اند احداث این شبکه از اهم امور است. ج- شبکه مستند ترکیبی طبقه ج و د (سخنرانی). از آنجا که اکثر برنامه های تلویزیون را برنامه های نمایشی فاخر الف و ب و  مستندهای اعجاب انگیز تولید داخل تشکیل داده اند و فرصتی برای تولید و نمایش برنامه های ترکیبی گفت و گو محور و کارشناس محور فراچنگ نیامده، ایجاد این شبکه عقلاً ضروریست. اساساً مردم از حرف، استقبال زایدالوصفی  می کنند.

  
نویسنده : میرزا قلی‌خان راپورتچی ; ساعت ۱:٤٢ ‎ب.ظ روز ٢۳ مهر ۱۳٩٠

آقا اجازه! رئیس دفترمان را برکنار می‌کردیم

نسخه چاپیارسال به دوستان
پاسخ یک دانش‌آموز به پرسش مهر رئیس‌جمهور/
آقا اجازه! رئیس دفترمان را برکنار می‌کردیم

خبرگزاری فارس: یکی از دانش‌آموزان مدرسه "فرهنگ" با ارسال نامه‌ای به پرسش مهر امسال رئیس‌جمهور پاسخ داد.

خبرگزاری فارس: آقا اجازه! رئیس دفترمان را برکنار می‌کردیم

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، امیرعلی ثقفی‌فر دانش‌آموز مقطع سوم راهنمایی با ارسال نسخه‌ای از نامه‌اش برای خبرگزاری فارس به سؤال امسال رئیس جمهور از دانش‌آموزان، که هر ساله در قالب پرسش مهر مطرح می‌شود، پاسخ داد.
احمدی‌نژاد در پیام ضبط شده‌اش که امروز از شبکه‌های سیما و بلندگوی مدارس پخش شد، از دانش‌آموزان پرسیده بود، اگر جای رئیس جمهور بودید، برای اعتلای ایران اسلامی چه می‌کردید؟
امیرعلی ثقفی‌فر در بخشی از نامه‌اش آورده: آقا اجازه، ما اگر جای شما باشیم، وقتی می‌بینیم که اعتلای ایران و اقتدار ایران با حضور یک جریان در دفتر خودم به خطر افتاده و وقتی می‌دیدم که رهبرم در نامه‌ای این خطر را از قبل به من گوشزد کرده، آن رئیس دفتر را فوری برکنار می‌کنم.
در ادامه نامه آمده: وقتی می‌دیدیم که این جریان تمام نقاط مثبت و دولتی را به نقطه ضعف تبدیل کرده و در هر فساد اقتصادی و رسانه‌ای ردپایی از او وجود داشته و اسنادش هم در رسانه‌ها موجود است و جایی برای انکار نمانده وقتی می‌دیدم که مثلا امثال بابای ما که سال 84 با آمدن شما کلی ذوق داشتند که انقلابی‌ها دوباره روی کار آمده‌اند و امروز اما خبرها را با آه و حسرت دنبال می‌کنند وحال شان گرفته شده از دولت فعلی و مدام می‌گویند کاش قدر دولت قبل را شما می‌دانستید و ریش و قیچی را دست همان آقایی که من اگر جای شما بیایم بر کنارش می‌کنم، نمی‌دادید".
به گزارش فارس، در پایان نامه این دانش‌آموز آمده است: آقا اجازه، ما که جای شما نمی شود باشیم اما تو را به خدا حال افرادی امثال بابای ما را بیشتر از این نگیرید.

  
نویسنده : میرزا قلی‌خان راپورتچی ; ساعت ۱٢:۳۸ ‎ب.ظ روز ۳ مهر ۱۳٩٠
تگ ها :