راهکارهای تقویت تولید مرغ ملی

1- استفاده از ادبیات مرحوم ( احتمالاً شهید) دکتر شریعتی در پیامکهایی که بمنظور فرهنگ سازی برای مصرف کالای داخلی توسط برخی شهروندان خوش ذوق و میهن پرست ارسال میشوند به ویژه پس از خرید مرغ توسط آن مرحوم.
2- تربیت خروسان خوش غیرت، تاجدار، پدرسالار و بزن بهادر بمنظور صیانت از حریم خانواده و کاهش فرار از منزل و در نتیجه خودکفایی در تولید مرغ داخلی.
3- برکناری متخصصان ذبح اسلامی در کشورهای سابقاً دوست و برادر به منظور ذبح غیرشرعی گوشت منجمد و سابقاً حلال اجنبی و قطع واردات آن و نتیجتاً گرایش مردم به مصرف گوشت گرم و فعلاً حلال داخلی. در این راستا لازم است به ناظران ذبح داخلی فوق العاده کارانه تعلق گیرد و ناظران ذبح خارجی خلع لباس گردند.
4- برگرداندن دیپلمات فراخوانده شده از برزیل - که بر اثر اختلاف فرهنگی از آنجا فراخوانده و سپس نمیدانم چرا تعزیر شد- بمنظور ادامه کار فرهنگی در آن کشور و در نتیجه کنترل واردات مرغ از آن کشور.
5- بسیج کلیه صنایع کشور منجمله بخش مس، نفت و پتروشیمی برای تولید نهاده های مصرفی مرغداری و در نتیجه آسفالت نمودن ظاهر صورت برادران ع-ز-ق ک- گ-پ که این مواد را ناجوانمردانه بر روی دریا احتکار نموده اند. در این راستا ارسال قایق های تندروی ایرانی به سمت جایی که لنگر انداخته اند بی فایده نیست بلکه باعث ورود آنها به آبهای سرزمینی ایران و سپس ضبط اموال محتکره و افطار جمعی مرغان گرسنه و ابن السبیل خواهد شد.
6- ثبت مرغ و مرغداریها به عنوان میراث ملی و جهانی به منظور صیانت از انقراض نسل طیور گرانبها - در اینجا مرغ و خروس - و ایجاد مراکز بازتوانی خروس های سالخورده به منظور ازدیاد نسل طیور گوشتی در سازمان بهزیستی کل کشور.
7- توزیع وسیع و رایگان ویاگرا در میان خروسان جوان و ایجاد مسکن مهر چند خوابه برای تقویت ازدواج آسان و مکرر در میان طیور گوشتی و ممنوعیت کلیه روش های جلوگیری. (نقل از کیهان)

  
نویسنده : میرزا قلی‌خان راپورتچی ; ساعت ۱٠:۱٦ ‎ق.ظ روز ۱۸ امرداد ۱۳٩۱

کبریت افروزی عفریت اکبر

الیوم عفریت اکبر کبریت احمر می افروزد تا اجاق جنگ مکرر را در خاورمیانه عربی از کوری به درآورد لیکن چین و روسیه - ادام الله ظلهما- مختصر مانع اند؛ مانع عمده، مملکت مقتدره فخیمه ایران است که با جنود غیب و شهودش خواب شیرین شان را مبدل به کابوس حاوی دراکولا نموده با یک ورق کلونازپام هم خوابشان نمی برد.

  
نویسنده : میرزا قلی‌خان راپورتچی ; ساعت ٧:۱٠ ‎ق.ظ روز ٤ امرداد ۱۳٩۱