کی میاد بریم جهنم؟

یکم- نظر به دعوت رئاست محترم جمهوری از لرزندگان، برای رحلت دسته جمعی به دوزخ، از جمیع دست اندرکاران مربوط به لرزه و منتقدین- کسر الله امثالهم- مستدعی است جهت عزیمت به مکان مذکور در شارع پاستور ازدحام نمایند. مسواک، حوله و ظرف شرب اختصاصی فراموش نشود. وسیله ایاب و ذهاب درب رئاست جمهوری مهیاست؛ خودشان با یک وعده بین راهی تقبل فرموده اند؛ زادهم الله اعتدالاً و تدبیراً و آمالاً.
دویم- نظر به تبیین معنای دقیق اعتدال و به یمن ورود ادبیات فخیمه دعوت به جهنم و جاهای دیگر به ادبیات سیاسی پیشنهاد میشود خبرگان امر اهتمام ویژه بنمایند تا ادبیات مذکور به وسیله ورود سایر واژگان فخیمه به حیطه سیاست توسعه، تقویت و  بأحسن وجه منتشر شود. این کلمات و ترکیبات تازه می توانند شامل موارد زیر شوند:
- یک عده دلواپس مرتباً انتقاد می کنند، خب به درک!
- مبلغی بیسواد هی مقاله می نویسند؛ خب لای دست پدرشان!
- اشخاصی آکادمی نرفته برای مذاکره هسته ای پروپوزال می نویسند خب به اسفل السافلین!
- جمعیتی، گفتمان اعتدال که از سر و روی همین کلمات میریزد را زیر منگنه میگذارند ای ترسوهای بزدل!
- عده ای نمیگذارند ما راحت با کدخدا حرف بزنیم ای حناق بگیرید ایشالا!
- مشتی بی شناسنامه همایش میکنند خب به گور پدرشان!
- افرادی مدح ما را نمیگویند حمله گاز انبری نثارشان!
- برخی میخواهند مردم را به زور به بهشت ببرند خب حواله شان به اسفل دَرَکٍ من الجحیم!
- یک عده نمیگذارند ما آواربرداری کنیم؛ خب خنده به ریششان!
- یک عده پول نفت را خوردند و بردند؛ خب باد کند شکمشان!
سیم- به کارگردان محبوب وزیر محترم که آبشخور فکری اش پایین تنه است توصیه میشود برای آنکه وزیر محترم مزبور متوجه لایه های ناب اندیشه ناب تر ایشان شوند یک دو جلسه در میدان بهارستان(وزارت هدایت عوام) خدمت ایشان تشریف برده مانیفست خود را ارائه نمایند؛ شاید وزارت مذکور تمهیدات بیشتری برای نمایشات صحنه ای ایشان بیندیشد و علاوه بر مملکت خودمان ایشان را با هزینه بیت مال المسلمین به ممالک سکس زده ای چون هلند و انگلیز و نیوزیلند اعزام کرده، اتباع خارجه را  هم از هنر متعالی! ایشان بهره مند سازد. زادهم الله حیاءً. به نظرم وکلای ملت، در جمع آوری امضا نام وزیر علوم را اشتباهاً بجای وزیر ارشاد مرقوم کرده اند؛ عرف عقلا هم میگوید: الأهم فالأهم.
چهارم- در اخبار آمد: در یکسال ماضی،80 درصد مدیریت کشور تغییر کرده است. به‎به! حبّذا! مرحبا! آن 20 درصد را هم تغییر میدادید تا مشام کشور به طور شایسته به رایحه اعتدال! تدبیر و امید نواخته شده و مردم بیچاره بدین وسیله نان را بخرند به ده شاهی و گوشت را به سه تومان. بحمدالله مصائب کشور که میبینید با این جابجایی ها یکی پس از دیگری در حال ارتفاع است.
پنجم- گفته شد این دولت، بهاریست که می توانست در پی زمستان 20 سال پیش رخ بنماید ولی استکبار جهانی، احمدی نژاد، بوش، ابوبکر البغدادی و عمر شیشانی نگذاشتند چنین بشود؛ طبق همان ادبیات سابق الذکر، الهی جز جیگر بزنند اینها که  نگذاشتند این گل بهاری وا بشود. با این اوصاف کل گفتمان سازندگی که شما را هل داد و مهندسی کرد تا بیایید(س. حجاریان ص 2 جلد زرده) و گفتمان اصلاحات که رگه هایی از آن در پشت گفتمانتان نرسیده به نخاع مستتر است زیر سؤال خواهد رفت.  یک حرفی بزنید تا یکدوره دیگر هم بمانید و به مردم خدمت کنید وگرنه با این حرفها ا. نژاد رییس جمهور آینده است.(خوراک فتنه آینده جور شد؛ حاج آقا قلم بگیرید لطفاً، فدای قلم استوار و دست باند پیچی شده تان بشوم.)
ششم- خودتان میکنید که نمیتوانیم از موضوع دولت فخیمه خارج شویم وگرنه قصد داشتیم به کرسنت بپردازیم که نمی دانم حالا که یک محکمه علیه ما حکم داده، جناب وزیر و آن متهم جاری الپرونده پاسخ گو خواهند بود یا بن لادن یا اساساً مرحوم عباس یزدانپناه یزدی، شریک متهم مزبور از برزخ با ویدئو کنفرانس باید استنطاق شود. لابد باید مکاتبات با خزنه برزخ جهت هواخوری و شرکت ایشان در محکمه کرسنت هم صورت بگیرد.
هفتم- از عوامل و عناصر بیکار شده شبکه های قمر مصنوعی به اصلاح اسلامی دعوت میشود جهت جهاد فی سبیل الطاغوت با انگیزه نکاح مستحب مؤکد وسط میدان و ذبح کودکان و شیعیان، عازم عراق شوند و دست بیعت در دست جناب بغدادی گذارند که چه نمازجمعه مقبولی میخواند ایشان و چه بهشتی انتظار ایشان را میکشد که نتیجه کارهای هر دو قبیله یکی است ولو قبلاً یک طرف، سبّ خلفا و ام المؤمنین میکرده و آن یکی شیعه به مسلخ میبرده، اما دست جفتشان به یک حرام که همان تفریق ملل اسلامی و تسهیل ترک تازی کفار بر مصالح امت است آغشته بوده. خداوند بر درجات جنود خفیه حضرت صاحب ع بیفزاید و به شرطی که در این بگیر و ببندها از حق نگذرند عاقبت به خیرشان کند. لال نشی بگو آمین.

  
نویسنده : میرزا قلی‌خان راپورتچی ; ساعت ۱٢:٥٥ ‎ب.ظ روز ٩ شهریور ۱۳٩۳
تگ ها :